Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
21 stycznia 2020
Otwarto Centrum Obliczeniowo-Projektowe i Projektowo-Konstrukcyjne
Minister Obrony Narodowej, p. Mariusz Błaszczak w poniedziałek 20 stycznia br. otworzył w Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni nowoczesne Centra Obliczeniowo-Projektowe i Projektowo-Konstrukcyjne.


  

 

 

Minister podziękował NCBC za dbałość o bezpieczeństwo Polski w dziedzinach: IT, cyber i krypto oraz złożył najlepsze życzenia dalszego rozwoju w kontekście przeciwdziałania zagrożeniom z wykorzystaniem rozwijanego potencjału żołnierzy Wojska Polskiego.

Minister M. Błaszczak: "Inwestycja została oddana przed terminem i jest dowodem wzorowej współpracy NCBC z Inspektoratem Wsparcia Sił Zbrojnych. Cieszy mnie fakt, że w Legionowie stale wzrasta potencjał NCBC, które jest jednostką wiodącą w obszarach cyber, kryptologii i IT, dbając o bezpieczeństwo Polski i Polaków".

Na uroczystości obecny był także sekretarz stanu w MON Tomasz ZDZIKOT oraz Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych gen.dyw. Dariusz RYCZKOWSKI, którym Dyrektor NCBC gen. bryg. Karol MOLENDA serdecznie podziękował za pomoc w realizacji projektów.

Dołączona galeria zdjęć: Otwarcie Centrum Obliczeniowo-Projektowe i Projektowo-Konstrukcyjne
generuj pdf
Kontakt

Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni
Rakowiecka 2
00-909 Warszawa
tel. 261865705
fax. 261865710
sekretariat.ncbc@mon.gov.pl

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane