Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
12 lutego 2020
Dołącz do Nas! 8 marca, bieg kobiet w Łazienkach Królewskich
W niedzielę, 8 marca br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie o godz. 12.00 wystartuje wyjątkowy bieg. Na dystansie 7465 metrów pobiegnie 600 osób – wśród nich kobiety, które na co dzień noszą mundur Wojska Polskiego i służą w Siłach Zbrojnych.


Specjalnie przygotowaną rozgrzewkę poprowadzą wielokrotni medaliści – kapral Oktawia Nowacka i kapral Henryk Szost. Wszystkich fanów biegania oraz tych, którzy po prostu chcą spróbować swoich sił w tym wyjątkowym biegu zapraszamy, aby Dzień Kobiet świętować na sportowo. Do udziału w biegu zapraszamy także mężczyzn. 

Biegowi kobiet towarzyszył będzie piknik wojskowy, na który zapraszamy już od godziny 11.00. Na stoiskach promocyjnych przygotowanych przez różne jednostki i instytucje wojskowe będzie można porozmawiać m. in. o wojskowej służbie kobiet oraz dowiedzieć się, jak zostać żołnierzem Rzeczypospolitej.  Na pikniku prezentowany będzie także sprzęt wojskowy. 

W programie niedzielnej sportowej imprezy planowany jest także bieg dla dzieci na dystansie 100 metrów. 

Udział w biegu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja, regulamin i szczegóły dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/dolacz-do-nas--8-marca-bieg-kobiet-w-lazienkach-krolewskich.

Każdy z uczestników biegu otrzyma pamiątkową koszulkę oraz – po ukończeniu biegu – medal. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!  

Dołączona galeria zdjęć: Dołącz do Nas! – 8 marca, bieg kobiet w Łazienkach Królewskich
generuj pdf
Kontakt

Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni
Rakowiecka 2
00-909 Warszawa
tel. 261865705
fax. 261865710
sekretariat.ncbc@mon.gov.pl

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane